0
0 Items Selected

No products in the cart.

Select Page

Aastat kogemust

TIIGITEHNIKA oü

Tiigitehnika OÜ tegeleb tiikide, naturaalsete ujumistiikide, basseinide, välibasseinide, kaskaadide, kalatiikide, kalakasvatuste ja muude kõikvõimalike veekogude juurde kuuluva tehnika ning tarvikute jae- ja hulgimüügiga.

Pakume oma abi Teie veekogu ehitamise protsessis, alustades konsultatsioonist kontseptsiooni väljatöötamisel, asukoha ja ehitusmaterjalide valikul, veekogu rajamisel ja lõpetades kogu vajaliku tehnika tarnimise ning paigaldamisega. Samuti anname nõu tiigi hoolduse suhtes, tuues ka enne ehitusprotsessi algust välja nüansid, mis hilisemaid hooldustöid kordades kergendavad.

tiigitehnikud
ujumistiigid

Puhta vee lugu

Aia üheks tõmbenumbriks on kauni kujundusega tiik, mille selget ja läbipaistvat vett saavad nautida suvel kõik. Tiigis leiavad elupaiga konnad, vesilikud ja kõikvõimalikud putukad. Samuti käivad seal end värskendamas ja joomas aeda külastavad linnud. Suuremas veekogus võib ka ise ujuda ning selle vett kasutada aia kastmiseks.

Meie teekond sai alguse oma koduaia tiikidest. Nüüdseks on Tiigitehnika projekteerinud ja ehitanud looduslikke tiike ja basseine nautimiseks paljudele inimestele üle kogu Eesti. Täna oleme tunnustatuimad loodusliku veega veekogude spetsialistid, meie poole pöördutakse juba projekteerimise algfaasis. Oleme olnud nõuandjad mitmete avalike objektide planeerimisel.

Tiigitehnika.ee e-poest leiate meie poolt hoolikalt valitud tooted, mis on ennast igati õigustanud ka meie poolt teostatud erineva keerukusega veekogude projektides.

Maastikukujundajatena, haljastajatena, veetaimede- ja veespetsialistidena ning professionaalsete ehitajatena toovad naturaalsed tiigid ja basseinid kokku meie tegemiste parima.

Meie missioon

Pakkuda parimaid tooteid ja oskusteavet naturaalse puhastussüsteemiga basseinide ja tiikide rajamiseks ning käigus hoidmiseks.

Meie visioon

Soovime läbi oma tegevuste tuua tehisveekogude planeerimise ja rajamisega seotud inimeste teadmistepagasisse tõsiseltvõetavad kaasaegsed alternatiivsed veekogude puhastustehnoloogiad. Klooriga keskkonna koormamine ja ujujate mürgitamise ajad on tegelikult ammu möödas.

Meie väärtused

Aastatepikkuse kogemusega antud valdkonnas oleme omal nahal ja oma õlgadele kogunud hulgaliselt spetsiifilist oskusteavet, et pakkuda igale projektile parimad lahendused. Seda siis hoolimata projekti suurusest ja keerukusest ning arvestades seejuures ka meie kliimavööndi eripärasid.

ujumistiik